Spring 2013 RIAS
Team Schedules - U19 Boys/Coed
Affinity Sports iPhone App for schedules is available to DOWNLOAD in App Store. Schedule Mobile Web pages for all phones is also available by clicking HERE. You may add its bookmark to phone's home screen.
     

Bracket      


ALL A      


Advancing to Next Round :  top  1  place team(s) from each Bracket and  0 Wildcards.
 Cards
Club
Info
Group -- A 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points

Ylw

Red
 A12 : GSA Nunez555255055542 1 0
 A14 : JBS Deep Threat555052255236 0 0
 A13 : GSA U19 BallHogs552525505 34 0 0
 A10 : Georgia FC U19 Boys Hernandez55-2555050533 5 1
 A7 : FCYSL Rec - BU19 Fusion0555555  x30 3 0
 A15 : NASA Wings MNP2505555  229 1 0
 A8 : Georgia FC U19 Boys Aragon552  5055 27 0 0
 A3 : Dalton Paniagua Real F.C. - Forfeited 55 5 55 -2x23 2 0
 A11 : GSA Lentini055055200022 0 0
 A18 : RSC Boys - B192555050   22 0 0
 A26 : SSA U19B Revolution-Uranga2055 055  22 1 0
 A17 : PTC Barcelona02005 255x19 1 0
 A20 : Smyrna Panthers550  5   217 3 0
 A4 : Decatur-DeKalb YMCA Soccer Club- B1920  5005 517 0 0
 A5 : DSC BU19 - Green0055025 0x17 1 2
 A6 : DSC BU19 - White - Forfeited 50555-2-20 x16 4 1
 A23 : SSA Dville Spartans - Hawkins05 00522 014 0 0
 A2 : Bluesprings Snellville Hodges U19B05 0 2005012 1 0
 A22 : SSA Coweta Crew - McClellan502  050 x12 1 0
 A28 : UFA Jaguars2502 0 2 x11 0 0
 A9 : Georgia FC U19 Boys Black0000-25205010 3 1
 A0 : Atlanta Fire United Arsenal - B19200  050  7 0 0
 A1 : Atlanta Fire United Bulldogs- B19200 0500  7 0 0
 A27 : TYSA Rec U19 B Basnet20 5000   7 0 0
 A24 : SSA Kennesaw Barca0500000 0x5 0 0
 A16 : NSA U19B - Forfeited 2-250-8005 24 1 4
 A21 : SSA Carrollton Rec - B19 - Forfeited 0 0 0-25 0x3 2 0
 A19 : RYSA B19 Long00000200  2 6 0
 A25 : Ec YmcaBruton - B192 0 00  0x2 0 0

Bracket - Saturday, March 02, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 16522  Bethesda Park  08:00 AM  Park A8 vs A9Georgia FC U19 Boys Aragon 4 vs.Georgia FC U19 Boys Black0
 16577  GSA  11:00 AM  Schr A12 vs A19GSA Nunez 7 vs.RYSA B19 Long1
 16599  Metro North Pk  11:00 AM  3 A15 vs A18NASA Wings MNP 3 vs.RSC Boys - B193
 16636  GSA  01:00 PM  Schr A13 vs A11GSA U19 BallHogs 9 vs.GSA Lentini1
 16536  Chestnut Log  01:30 PM  3 A21 vs A22SSA Carrollton Rec - B19 2 vs.SSA Coweta Crew - McClellan9
 16629  River Line Park  01:45 PM  1 A20 vs A7Smyrna Panthers 7 vs.FCYSL Rec - BU19 Fusion5
 16618  Norcross, Pinckneyville Park  03:00 PM  5 A16 vs A0NSA U19B 3 vs.Atlanta Fire United Arsenal - B193
 16554  Bluesprings Sports Ranch  03:00 PM  2 A2 vs A10Bluesprings Snellville Hodges U19B 0 vs.Georgia FC U19 Boys Hernandez7
 16544  South Forsyth  03:00 PM  4 A28 vs A1UFA Jaguars 2 vs.Atlanta Fire United Bulldogs- B192
 16639  Hubert Park  04:15 PM  3 A25 vs A26Ec YmcaBruton - B19 1 vs.SSA U19B Revolution-Uranga1
 16633  Jones Briddge Park  04:30 PM  3 A14 vs A23JBS Deep Threat 11 vs.SSA Dville Spartans - Hawkins0

Bracket - Sunday, March 03, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 16561  Wade Walker Park  04:30 PM  04 A4 vs A27Decatur-DeKalb YMCA Soccer Club- B19 4 vs.TYSA Rec U19 B Basnet4
 16513  Rabbit Hill Park  05:00 PM  1 A6 vs A5DSC BU19 - White 2 vs.DSC BU19 - Green1

Bracket - Saturday, March 09, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 16529  GSA  09:00 AM  Spen A12 vs A4GSA Nunez 7 vs.Decatur-DeKalb YMCA Soccer Club- B191
 16574  RYSA  10:00 AM  Fam A19 vs A2RYSA B19 Long 1 vs.Bluesprings Snellville Hodges U19B2
 16620  Scott Hudgens Park  11:00 AM  5 A0 vs A28Atlanta Fire United Arsenal - B19 1 vs.UFA Jaguars3
 16519  Whitlock  11:00 AM  7 A22 vs A20SSA Coweta Crew - McClellan 0 vs.Smyrna Panthers5
 16559  Scott Hudgens Park  01:00 PM  5 A1 vs A14Atlanta Fire United Bulldogs- B19 1 vs.JBS Deep Threat3
 16518  East Carrollton Park  01:00 PM  gree A21 vs A25SSA Carrollton Rec - B19   vs.Ec YmcaBruton - B19 
 16555  Grimes Bridge  02:15 PM  2 A18 vs A24RSC Boys - B19 4 vs.SSA Kennesaw Barca0
 16511  Chestnut Log  03:00 PM  3 A23 vs A16SSA Dville Spartans - Hawkins 1F vs.NSA U19B
Forfeited Game
0
 16565  Granite  03:00 PM  1 A27 vs A11TYSA Rec U19 B Basnet 1 vs.GSA Lentini3
 16567  McCurry Park  03:00 PM  22 A7 vs A17FCYSL Rec - BU19 Fusion 5 vs.PTC Barcelona2
 16552  UQP  04:30 PM  02 A15 vs A26NASA Wings MNP 6 vs.SSA U19B Revolution-Uranga1
 16525  Rabbit Hill Park  05:00 PM  1 A5 vs A10DSC BU19 - Green 0 vs.Georgia FC U19 Boys Hernandez2
 16570  Bethesda Park  05:00 PM  Bute A8 vs A6Georgia FC U19 Boys Aragon 2 vs.DSC BU19 - White0
 16545  Bethesda Park  05:00 PM  Park A9 vs A13Georgia FC U19 Boys Black 1 vs.GSA U19 BallHogs7

Bracket - Saturday, March 16, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 16644  GSA  09:00 AM  Spen A12 vs A9GSA Nunez 8 vs.Georgia FC U19 Boys Black1
 16568  Wade Walker Park  09:00 AM  10 A4 vs A2Decatur-DeKalb YMCA Soccer Club- B19   vs.Bluesprings Snellville Hodges U19B 
 16646  Scott Hudgens Park  11:00 AM  5 A1 vs A16Atlanta Fire United Bulldogs- B19 1 vs.NSA U19B7
 16583  GSA  11:00 AM  Spen A13 vs A8GSA U19 BallHogs 1 vs.Georgia FC U19 Boys Aragon1
 16585  New Life Soccer Complex  11:00 AM  C A3 vs A15Dalton Paniagua Real F.C. 3 vs.NASA Wings MNP1
 16517  RYSA  11:59 AM  Fam A19 vs A11RYSA B19 Long 0 vs.GSA Lentini6
 16542  Grimes Bridge  12:30 PM  1 A18 vs A28RSC Boys - B19 4 vs.UFA Jaguars0
 16610  McCurry Park  03:00 PM  23 A7 vs A21FCYSL Rec - BU19 Fusion 7 vs.SSA Carrollton Rec - B190
 16573  Bethesda Park  03:15 PM  Bute A10 vs A6Georgia FC U19 Boys Hernandez 0 vs.DSC BU19 - White6
 16592  Mudcreek  04:00 PM  MC 4 A26 vs A20SSA U19B Revolution-Uranga 1 vs.Smyrna Panthers0
 16611  Jones Briddge Park  04:30 PM  3 A14 vs A0JBS Deep Threat 8 vs.Atlanta Fire United Arsenal - B193
 16539  Big Shanty Park  05:30 PM  01 A24 vs A25SSA Kennesaw Barca 4 vs.Ec YmcaBruton - B190
 16645  BSC  06:00 PM  6 A17 vs A22PTC Barcelona 1 vs.SSA Coweta Crew - McClellan1

Bracket - Sunday, March 17, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 16540  New Life Soccer Complex  03:00 PM  C A3 vs A24Dalton Paniagua Real F.C. 6 vs.SSA Kennesaw Barca1
 16600  GSA  04:00 PM  Schr A13 vs A19GSA U19 BallHogs 3 vs.RYSA B19 Long0

Bracket - Saturday, March 23, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 16515  Bunten Road Park  01:00 PM  1 A0 vs A1Atlanta Fire United Arsenal - B19   vs.Atlanta Fire United Bulldogs- B19 
 16586  Grimes Bridge  02:15 PM  2 A18 vs A14RSC Boys - B19 3 vs.JBS Deep Threat1
 16541  Custer Park  05:00 PM  UL A25 vs A22Ec YmcaBruton - B19   vs.SSA Coweta Crew - McClellan 
 16564  River Line Park  08:15 PM  1 A20 vs A3Smyrna Panthers   vs.Dalton Paniagua Real F.C. 

Bracket - Sunday, March 24, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 16538  Wade Walker Park  03:00 PM  04 A4 vs A22Decatur-DeKalb YMCA Soccer Club- B19   vs.SSA Coweta Crew - McClellan 
 16622  Jonquil Park  03:30 PM  4 A20 vs A21Smyrna Panthers   vs.SSA Carrollton Rec - B19 

Bracket - Saturday, March 30, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 16613  Rabbit Hill Park  09:00 AM  1 A5 vs A1DSC BU19 - Green 9 vs.Atlanta Fire United Bulldogs- B190
 16514  East Carrollton Park  11:00 AM  gree A21 vs A26SSA Carrollton Rec - B19 0 vs.SSA U19B Revolution-Uranga3
 16616  TYSA Henderson Park  11:00 AM  6 A27 vs A8TYSA Rec U19 B Basnet   vs.Georgia FC U19 Boys Aragon 
 16569  RYSA  11:59 AM  Fam A19 vs A4RYSA B19 Long 4 vs.Decatur-DeKalb YMCA Soccer Club- B199
 16566  BSC  12:00 PM  6 A17 vs A15PTC Barcelona 2 vs.NASA Wings MNP4
 16580  Briscoe Park   12:00 PM  1 A2 vs A6Bluesprings Snellville Hodges U19B 0 vs.DSC BU19 - White7
 16557  Whitlock  01:00 PM  8 A22 vs A7SSA Coweta Crew - McClellan 1 vs.FCYSL Rec - BU19 Fusion7
 16638  Big Shanty Park  01:00 PM  01 A24 vs A20SSA Kennesaw Barca 0 vs.Smyrna Panthers1
 16627  GSA  04:00 PM  Schr A13 vs A12GSA U19 BallHogs 2 vs.GSA Nunez2
 16597  Hubert Park  04:15 PM  1 A25 vs A3Ec YmcaBruton - B19 1 vs.Dalton Paniagua Real F.C.10
 16587  Jones Briddge Park  04:30 PM  3 A14 vs A16JBS Deep Threat 6 vs.NSA U19B0
 16603  Bethesda Park  06:45 PM  Bute A9 vs A10Georgia FC U19 Boys Black 1 vs.Georgia FC U19 Boys Hernandez6

Bracket - Saturday, April 06, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 16548  Bunten Road Park  11:00 AM  1 A0 vs A23Atlanta Fire United Arsenal - B19   vs.SSA Dville Spartans - Hawkins 
 16516  Briscoe Park   12:00 PM  1 A2 vs A8Bluesprings Snellville Hodges U19B   vs.Georgia FC U19 Boys Aragon 
 16546  Mudcreek  12:00 PM  MC 4 A26 vs A3SSA U19B Revolution-Uranga   vs.Dalton Paniagua Real F.C. 
 16605  Bethesda Park  01:30 PM  Bute A10 vs A16Georgia FC U19 Boys Hernandez 3 vs.NSA U19B2
 16537  Bethesda Park  03:30 PM  Bute A9 vs A5Georgia FC U19 Boys Black 3 vs.DSC BU19 - Green5

Bracket - Sunday, April 07, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 16547  Bethesda Park  01:00 PM  Bute A9 vs A16Georgia FC U19 Boys Black 7 vs.NSA U19B0

Bracket - Saturday, April 13, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 16626  South Forsyth  09:00 AM  3 A28 vs A14UFA Jaguars 1 vs.JBS Deep Threat1
 16530  New Life Soccer Complex  11:00 AM  C A3 vs A18Dalton Paniagua Real F.C. 3 vs.RSC Boys - B192
 16528  Marathon Park  12:00 PM  1 A26 vs A7SSA U19B Revolution-Uranga 1 vs.FCYSL Rec - BU19 Fusion5
 16612  RYSA  02:00 PM  Fam A19 vs A21RYSA B19 Long 0F vs.SSA Carrollton Rec - B19
Forfeited Game
0
 16595  Scott Hudgens Park  03:00 PM  1 A1 vs A23Atlanta Fire United Bulldogs- B19 4 vs.SSA Dville Spartans - Hawkins3
 16593  Whitlock  03:00 PM  8 A22 vs A24SSA Coweta Crew - McClellan 6 vs.SSA Kennesaw Barca2
 16643  Rabbit Hill Park  05:00 PM  2 A5 vs A8DSC BU19 - Green 1 vs.Georgia FC U19 Boys Aragon2

Bracket - Sunday, April 14, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 16608  Bethesda Park  01:00 PM  Bute A10 vs A8Georgia FC U19 Boys Hernandez 3 vs.Georgia FC U19 Boys Aragon2

Bracket - Saturday, April 20, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 16582  GSA  09:00 AM  Schr A12 vs A0GSA Nunez 4 vs.Atlanta Fire United Arsenal - B193
 16523  Bethesda Park  10:00 AM  Bute A8 vs A11Georgia FC U19 Boys Aragon 3 vs.GSA Lentini0
 16614  East Carrollton Park  11:00 AM  gree A21 vs A24SSA Carrollton Rec - B19 8 vs.SSA Kennesaw Barca0
 16617  Bethesda Park  12:00 PM  Bute A10 vs A13Georgia FC U19 Boys Hernandez 1 vs.GSA U19 BallHogs7
 16584  South Forsyth  01:00 PM  4 A28 vs A20UFA Jaguars   vs.Smyrna Panthers 
 16602  Grimes Bridge  02:30 PM  1 A18 vs A23RSC Boys - B19 5 vs.SSA Dville Spartans - Hawkins2
 16649  McCurry Park  03:00 PM  22 A7 vs A4FCYSL Rec - BU19 Fusion 7 vs.Decatur-DeKalb YMCA Soccer Club- B192
 16588  Mt Paran Church  03:30 PM  1 A25 vs A15Ec YmcaBruton - B19 0 vs.NASA Wings MNP3
 16543  Jones Briddge Park  04:30 PM  3 A14 vs A9JBS Deep Threat 2 vs.Georgia FC U19 Boys Black2
 16535  Rabbit Hill Park  05:00 PM  2 A5 vs A2DSC BU19 - Green 2 vs.Bluesprings Snellville Hodges U19B2
 16590  Rabbit Hill Park  05:00 PM  1 A6 vs A1DSC BU19 - White 5 vs.Atlanta Fire United Bulldogs- B192
 16601  Granite  06:00 PM  1 A27 vs A19TYSA Rec U19 B Basnet 7 vs.RYSA B19 Long0

Bracket - Sunday, April 21, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 16632  Bethesda Park  01:00 PM  Bute A10 vs A4Georgia FC U19 Boys Hernandez 5 vs.Decatur-DeKalb YMCA Soccer Club- B192
 16581  GSA  03:00 PM  Spen A11 vs A9GSA Lentini 2 vs.Georgia FC U19 Boys Black1
 16521  Norcross, Pinckneyville Park  03:00 PM  5 A16 vs A15NSA U19B 3 vs.NASA Wings MNP10
 16623  Briscoe Park   03:00 PM  1 A2 vs A13Bluesprings Snellville Hodges U19B 1 vs.GSA U19 BallHogs3
 16637  Marathon Park  03:00 PM  3 A26 vs A17SSA U19B Revolution-Uranga 2 vs.PTC Barcelona1
 16647  GSA  05:00 PM  Spen A12 vs A27GSA Nunez 5 vs.TYSA Rec U19 B Basnet3
 16558  Rabbit Hill Park  05:00 PM  16 A6 vs A0DSC BU19 - White 4 vs.Atlanta Fire United Arsenal - B196

Bracket - Saturday, April 27, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 16628  RYSA  10:00 AM  Fre A19 vs A17RYSA B19 Long 2 vs.PTC Barcelona7
 16596  Wade Walker Park  12:00 PM  04 A4 vs A13Decatur-DeKalb YMCA Soccer Club- B19 3 vs.GSA U19 BallHogs2
 16560  Scott Hudgens Park  01:00 PM  1 A0 vs A3Atlanta Fire United Arsenal - B19 1 vs.Dalton Paniagua Real F.C.5
 16609  GSA  01:00 PM  Schr A11 vs A2GSA Lentini 4 vs.Bluesprings Snellville Hodges U19B0
 16635  McCurry Park  01:00 PM  23 A7 vs A27FCYSL Rec - BU19 Fusion 6 vs.TYSA Rec U19 B Basnet4
 16531  Bethesda Park  01:30 PM  Bute A8 vs A12Georgia FC U19 Boys Aragon 2 vs.GSA Nunez1
 16604  Scott Hudgens Park  03:00 PM  1 A1 vs A9Atlanta Fire United Bulldogs- B19 0 vs.Georgia FC U19 Boys Black4
 16556  Tramore Park  03:00 PM  10 A20 vs A25Smyrna Panthers   vs.Ec YmcaBruton - B19 
 16615  Whitlock  03:00 PM  8 A22 vs A26SSA Coweta Crew - McClellan 2 vs.SSA U19B Revolution-Uranga6
 16607  Chestnut Log  03:00 PM  3 A23 vs A6SSA Dville Spartans - Hawkins 1F vs.DSC BU19 - White
Forfeited Game
0
 16642  Jones Briddge Park  04:30 PM  3 A14 vs A10JBS Deep Threat 4 vs.Georgia FC U19 Boys Hernandez2
 16526  Norcross, Pinckneyville Park  05:00 PM  5 A16 vs A18NSA U19B 3 vs.RSC Boys - B191
 16579  Big Shanty Park  05:00 PM  01 A24 vs A15SSA Kennesaw Barca 1 vs.NASA Wings MNP3
 16630  Rabbit Hill Park  05:30 PM  16 A5 vs A28DSC BU19 - Green 4 vs.UFA Jaguars2

Bracket - Sunday, April 28, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 16598  Chestnut Log  01:00 PM  3 A23 vs A11SSA Dville Spartans - Hawkins 3 vs.GSA Lentini3
 16562  Bethesda Park  01:00 PM  Bute A9 vs A2Georgia FC U19 Boys Black 2 vs.Bluesprings Snellville Hodges U19B3
 16589  Grimes Bridge  02:45 PM  1 A18 vs A0RSC Boys - B19   vs.Atlanta Fire United Arsenal - B19 

Bracket - Friday, May 03, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 16524  GSA  06:45 PM  XRoa A13 vs A27GSA U19 BallHogs 3 vs.TYSA Rec U19 B Basnet1

Bracket - Saturday, May 04, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 16512  Norcross, Pinckneyville Park  11:00 AM  5 A16 vs A13NSA U19B   vs.GSA U19 BallHogs 
 16640  Marathon Park  12:00 PM  1 A26 vs A18SSA U19B Revolution-Uranga   vs.RSC Boys - B19 
 16576  Granite  01:00 PM  1 A27 vs A22TYSA Rec U19 B Basnet   vs.SSA Coweta Crew - McClellan 
 16578  New Life Soccer Complex  01:00 PM  C A3 vs A21Dalton Paniagua Real F.C.   vs.SSA Carrollton Rec - B19 
 16634  Bunten Road Park  03:00 PM  1 A0 vs A5Atlanta Fire United Arsenal - B19   vs.DSC BU19 - Green 
 16648  Bethesda Park  03:15 PM  Bute A8 vs A1Georgia FC U19 Boys Aragon   vs.Atlanta Fire United Bulldogs- B19 
 16551  Mt Paran Church  03:30 PM  1 A25 vs A7Ec YmcaBruton - B19   vs.FCYSL Rec - BU19 Fusion 
 16563  Wade Walker Park  03:30 PM  10 A4 vs A17Decatur-DeKalb YMCA Soccer Club- B19   vs.PTC Barcelona 
 16571  River Line Park  05:30 PM  1 A20 vs A19Smyrna Panthers   vs.RYSA B19 Long 

Bracket - Sunday, May 05, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 16520  Metro North Park  03:00 PM  1 A15 vs A28NASA Wings MNP   vs.UFA Jaguars 
 16619  McCurry Park  04:00 PM  24 A7 vs A19FCYSL Rec - BU19 Fusion   vs.RYSA B19 Long 
 16625  Big Shanty Park  06:00 PM  04 A24 vs A26SSA Kennesaw Barca   vs.SSA U19B Revolution-Uranga 

Bracket - Wednesday, May 08, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 16527  GSA  06:30 PM  Bend A11 vs A12GSA Lentini 2 vs.GSA Nunez4

Bracket - Friday, May 10, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 16553  GSA  06:45 PM  XRoa A11 vs A10GSA Lentini 1 vs.Georgia FC U19 Boys Hernandez3
 16621  BSC  07:00 PM  6 A17 vs A20PTC Barcelona 3 vs.Smyrna Panthers3
 16534  Chestnut Log  07:30 PM  3 A23 vs A28SSA Dville Spartans - Hawkins 3 vs.UFA Jaguars3

Bracket - Saturday, May 11, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 16510  Briscoe Park   09:00 AM  1 A2 vs A12Bluesprings Snellville Hodges U19B 0 vs.GSA Nunez12
 16624  BSC  12:00 PM  5 A17 vs A25PTC Barcelona 6 vs.Ec YmcaBruton - B190
 16606  Chestnut Log  12:00 PM  3 A23 vs A27SSA Dville Spartans - Hawkins   vs.TYSA Rec U19 B Basnet 
 16594  Norcross, Pinckneyville Park  03:00 PM  5 A16 vs A3NSA U19B 0F vs.Dalton Paniagua Real F.C.
Forfeited Game
0
 16550  Adams Park  03:00 PM  1 A24 vs A14SSA Kennesaw Barca 0 vs.JBS Deep Threat1

Bracket - Sunday, May 12, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 16575  Bunten Road Park  04:56 AM  1 A1 vs A18Atlanta Fire United Bulldogs- B19   vs.RSC Boys - B19 
 16641  Chestnut Log  12:00 PM  3 A23 vs A5SSA Dville Spartans - Hawkins 2 vs.DSC BU19 - Green4
 16549  Metro North Pk  04:00 PM  4 A15 vs A27NASA Wings MNP   vs.TYSA Rec U19 B Basnet 
 16591  Wade Walker Park  06:30 PM  10 A4 vs A11Decatur-DeKalb YMCA Soccer Club- B19 6 vs.GSA Lentini3

Bracket - Tuesday, May 14, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 16631  TBD   --    --  A6 vs A12DSC BU19 - White 2 vs.GSA Nunez4

Bracket - Wednesday, May 15, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 16572  Metro North Park  06:30 PM  4 A15 vs A14NASA Wings MNP 0 vs.JBS Deep Threat0

Bracket - Friday, May 17, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 16533  East Carrollton Park  07:00 PM  gree A21 vs A17SSA Carrollton Rec - B19 2 vs.PTC Barcelona3
 16532  Fowler Park  07:30 PM  5 A28 vs A6UFA Jaguars   vs.DSC BU19 - White 






Affinity Sports Copyright 2013, Affinity Sports Inc, All Rights Reserved.
Terms of Use and Privacy Policy are applicable to this site.